Be fun, be creative - win with WOW!
linda-kimeisa

Linda mīl saprātīgu un pozitīvu adrenalīna devu. Tas ir tad, kad ienāk prātā traka doma un to uzreiz gribas īstenot, iesaistot pēc iespējas vairāk cilvēku. Lindas draugi jau pie tā ir pieraduši, bet, par laimi klientiem un kolēģiem, ir izgudrots e-pasts – citādi viņi nakts vidū varētu saņemt zvanu: „Hei! Man ienāca prātā doma…”

„Jo vairāk uzzinu, jo saprotu, cik maz es zinu”

Traki, ka pasaulē ir tik daudz informācijas un gribas zināt visu. Tieši tā ir gadījies Lindai. Ja dienā būtu vismaz 48 h un gadā 730 dienas, viņai patiktu daudz labāk. Viņa ļoti gribētu, lai, paliekot grāmatu zem spilvena, no rīta pamožoties varētu zināt visu, kas tajā rakstīts.

Iespēju skaitlis 7

Lindai ir maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās, viņa ir mācījusies ASV, Francijā, Beļģijā un foršajā ierīcē, ko sauc par datoru. Viņa ir specializējusies satura mārketingā, un viņai pašai šķiet, ka viņai ir talants saskatīt iespējas – biznesa, sadarbības, reklāmas u. c. Viņa jau runā četrās valodās, tomēr skaitlis 7 viņai patīk daudz labāk.

Lindas attiecības ar Win With Wow

Ideālas – viņi viens otru papildina, iedvesmo un izglīto.

Aiciniet Lindu ciemos!

Linda uzskata, ka planēta Zeme ir bezgalīgi skaista un interesanta, tāpēc viņa dara lietas labā, ko var, lai to pēc iespējas labāk iepazītu – protams, kopā ar radošiem cilvēkiem, interesantiem un daudzsološiem uzņēmējiem un uzņēmumiem. Aiciniet Lindu ciemos!

linda-kimeisa-small-1Pirmais wow, ko atceros?

Kad bērnībā sapratu, ka aiz Latvijas robežas ir
vēl ļoti daudz interesantu zemju.

linda-kimeisa-small-2Kādi uzņēmumi iedvesmo?

Tādi, kuri nesaka „nevajag izgudrot riteni no jauna”. Tādi, kuri ir spējīgi domāt arī par citiem transportlīdzekļiem.

linda-kimeisa-small-3Kur meklēju idejas?

Pasaulē. Labākās domas man nāk prātā skrienot vai ejot – laikam tās sūta no kosmosa.