Be fun, be creative - win with WOW!
Annija Voiteka, zīmola A’Coat izveidotāja

Patiess prieks par lietusmēteļu iespēju pagozēties Win with WoW uzmanības centrā. Prieks, ka portāls spēj informāciju pasniegt veidā, kur cauri vijās spilgta emociju deva. Katra publikācija, neatkarīgi no tā vai papīra formātā vai digitālā, ir likusi vēl neskaitāmiem lietusmēteļiem doties arvien vairāk dāmu garderobju virzienā, nerunājot par daudzajiem sekotājiem, kas klauvē pie durvīm! Prieks, ka jaunie uzņēmēji tiek pamanīti un izcelti.

Gatis Rozenfelds, ALPHA BALTIC Creative Director

Interneta žurnāls Winwithwow.lv ir īsts mārketinga zināšanu un jaunumu portāls — kā zviedru galds, kas vai lūst no gardiem ēdieniem, un katrs no tiem lūdzas: „Nogaršo mani!” Domāju, ka ikviens, kurš kaut reizi ielūkojies šajā blogā, ir kaut mazliet sajuties kā Alise Brīnumzemē, nemitīgi sastopoties ar aizvien jauniem un jauniem fascinējošiem atklājumiem. Mūsdienās internets ir pilns ar zināšanām, atliek tikai tās atrast. Šis interneta žurnāls ir viens no vērtīgajiem filtriem, kas atrod jaunāko un svarīgāko un pasniedz saviem lasītājiem aktuālās zināšanas koncentrētā formā. Noteikti iesaku lasīt Winwithwow.lv ikvienam, kurš vēlas sekot jaunākajām mārketinga tendencēm, apsteigt konkurentus un atklāt lietas, kas liek izsaukties: „Wow!”

Jānis Vērzemnieks, projekta Omes Cimdi autors, izveidotājs

Tiem, kuriem Omes Cimdu projekts aizrāva, bija iespēja ielūkoties backstage, kur caurlaide bija links uz Win with WoW, noteikti bija ļoti aktuāli un interesanti. Sajutu vairākas patīkamas vibrācijas gan no nozares profesionāļiem, gan no saviem klientiem.

Raksts man patika, jo nekas būtiski netika mainīts manā teiktajā un piebildes, komentāri no redaktora puses bija ļoti atbilstoši, neatkarīgi un papildinoši.

Andris Vaitekūns, velokafejnīcas MiiT līdzīpašnieks

Blogā pamanījāmies iekļūt jau pašā tā sākumā. Bija prieks piedalīties un ar savu dalību atbalstīt uzņēmējiem draudzīgu un progresīvu mediju. Iesaku uzņēmējiem regulāri tajā ieskatīties, lai atgādinātu sev, ieraudzītu un uzlabotos.

Guntars Daģis, raidījuma „Firmas noslēpums” redaktors

Mūsu sadarbība ar Winwithwow.lv sākās nejauši un negaidīti, meklējot informāciju par raidījumu, atradu Winwithwow.lv. Sāku lasīt un patiesi aizrāvos. Komentāri un ieteikumi sacensību dalībniekiem bija ļoti interesanti un vērtīgi!

Winwithwow.lv autores analizē(-ja) sacensību dalībnieku uzstāšanos – gan idejas pasniegšanu, gan biznesa jēgu un izredzes. Manuprāt, viņas zina biznesa drēbi, tāpēc visiem „Firmas noslēpuma” dalībniekiem, jaunajiem uzņēmējiem, silti iesaku rūpīgi ielasīties viņu rakstītajā.

Guna Win With WoW  lasītāja

Par šo web lapu uzzinaju sociālos tīklos. Mani piesaistīja tās raksti, jo tie ir uzrakstīti vienkāršā, cilvēkiem saprotamā valodā nevis sausiņvalodā. Tāpat man patīk, ka pasniegtā informācija ir aprakstīta ar piemēriem un bieži vien ir daudz vizuālu piemēru un informācijas.

Rakstus lasu regulāri, jo idejas bieži vien noder manā ikdienas darbā.

Zanda – bērnu apģērba ZanziBach dizainere

Lieliska izvēle, kur ieskatīties jebkuram uzņēmumam, kurš reklamējas vai pārdod interneta vidē un ne tikai… Patīk jūsu asprātīgais un vizuālais informācijas pasniegšanas veids! Tas mani motivē pilnveidot sava biznesa web saturu un pašu uzņēmējdarbību!

Daina Win With WoW lasītāja

Prieks lasīt! Paldies par info un idejām.

Santa – Win With Wow lasītaja

Win With Wow ir lielisks portāls, kur ik dienas var smelties radošas un pārsteidzošas idejas, kā arī iepazīt jaunumus reklāmas un mārketinga pasaulē ārpus Latvijas robežām. Jāuzsver, ka lielākā portāla vērtība ir, ka tas rosina domāt „ārpus rāmjiem” jeb „think out of the box”. Izcili noderīgs portāls, kur rast iedvesmu radošiem darbiem un idejām, kā arī tajā nekad netrūkst laba humora, kas spēj darba ikdienu padarīt daudz košāku un saulaināku. Win With Wow ir tiešām WOW! Man ir liels prieks, ka beidzot arī latviešu valodā ir pieejama kvalitatīva, radoša un iedvesmojoša informācija reklāmas un mārketinga nozarē.

Vija Doveika

Netradicionāls un interesants skats uz lietām!

Līga Matveja-Vlasova

Man patīk veids, kā Win With WOW raksta par aktuāliem jautājumiem, kas noder biznesā. Tēmu mūsdienīgums rada pārliecību, ka autori ir īsti profesionāļi.

Gribuška Vineta

Jūs esat malači ar savām interesantajām un aizkustinošajām idejām.

Elīna Lūkina

Ļoti kreatīvas, interesantas, vēl neredzētas idejas:)

Linna Behmane

Ļoti interesanti, kaut kas inovatīvs, nebijis, oriģināls. Mani aizrauj šādas lietas.

Evija Šimanovska

Man patīk Jūsu izdomas un izaugsmes košie skati.

Sanita Ļevčūna

Jūs esat interesanti, kreatīvi un atraktīvi.

Gatis Abražūns

Tāpēc, ka with Wow I’m a winner – iegūstu daudz jauna, zaudētājos nepalieku lasot.

Linda Tabore

Man patīk Jūsu kreatīvā pieeja, spēja aizraut un ieinteresēt ļaužu masas, mūsdienu interneta vidē tas reti kam izdodas!

Oksana Garance

Just wow!

Inese Vaniņa

Win With Wow ir lapa, kuras jaunumu izlasīšanai atrodu laiku pat visaizņemtākajā dienā. Aktuāls saturs, pasniegts aizraujošā veidā.