Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
Viņi dara tā

Ziedijelgava.lv talismans – lācis

Izlasījuši mūsu rakstu par Labo logu aģentūras talismanu kamieli, mums atrakstīja Ziedijelgava.lv pārstāvji. Viņi pastāstīja, ka arī viņiem ir savs talismans – lācis. Atšķirība tā, ka šis talismans ir uzņēmuma komandas loceklis ar saviem darba pienākumiem, proti, viņš apsveic jubilārus svētkos. Ziedijelgava.lv nodarbojas ne tikai ar ziedu tirdzniecību, bet arī piegādi. Turklāt piegādi var veikt lācis, tādējādi radot vēl lielāku pārsteigumu. Uzņēmuma vadītāja Inga stāsta, ka lācis ir īpaši pieprasīts populāros svētkos – 8. martā, Māmiņdienā un Valentīndienā – tad lācim viņa misija jāuzdod jau vismaz divas nedēļas iepriekš.

Misija…

Atraktīvais kurjers Lācis katru ziedu piegādi cenšas padarīt īpaši neaizmirstamu un oriģinālu. Un viena no spilgtāk atmiņā palikušajām ziedu piegādēm ir bijusi uz braucošas automašīnas motora pārsega. Atbraucis uz norādīto adresi, kurjers Lācis pamanīja, ka apsveicamā tikko iesēdusies savā automašīnā, kas jau lēni ripo prom. Tad nu nekas cits Lācim neatlika, kā skriet un lēkt uz braucošas automašīnas motora pārsega, un ar patīkamu izbīli apsveikt jubilāri. Pārsteigums izdevās par visiem 100%.

collageLācis misijā

 Šo lāci ar medu nepielabināsi

Ziedu piegāde ar kurjeru Lāci Jelgavā maksā tikai LVL 4,99 + izvēlētie ziedi. Ja ziedu piegādi ar kurjeru Lāci klienti vēlas pasūtīt ārpus pilsētas robežām, tad pie minētās summas tiek pieskaitīti ceļa izdevumi.

Ja nu gadījumā Tev kāds jāpārsteidz un jāapsveic Jelgavā – iespējams, šo misiju vari uzticēt lācim…

Vairāk info www.ziedijelgava.lv.

 

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.