Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
Akatrans darbinieki
Viņi dara tā

SIA „Akatrans” darbinieku konkurss „Optifuel”

Kravu pārvadājumu uzņēmums SIA „Akatrans” vairākus gadus organizēja konkursu „Optifuel”, kurā autovadītāji, kas braukuši visekonomiskāk, iegūst patiesi vērtīgas balvas. Katra konkursa uzvarētājs ieguva savā īpašumā jaunu automašīnu, savukārt otrās, trešās, ceturtās un piektās vietas ieguvēji saņēma dāvanu karti ceļojumam 1500 eiro vērtībā.

Konkursa „Optifuel” mērķis bija braukt ekonomiskāk, lai taupītu degvielu, tādējādi samazinātu CO2 izplūdi un atstātu mazāku iespaidu uz vidi. Tāpat konkurss uzņēmuma darbiniekiem bija lieliska motivācija, kas ir balstīta nevis uz veiksmi, bet uz zināšanām par profesionālu un ekonomisku braukšanu un šo prasmju izmantošanu ikdienas darbā veselu gadu.

SIA "Akatrans"

SIA „Akatrans” darbinieki augstu novērtēja darba devēja iniciatīvu un ar lielu motivāciju un aizrautību piedalījās konkursā. Pirms konkursa uzņēmums sarīkoja arī speciālas mācības par ekonomisku un drošu braukšanu.

Konkursa laureāti sacīja, ka ikkatram ir bijusi sava stratēģija, citi apgalvoja, ka tā ir tīrākā matemātika, citi, ka vienkārši profesionāla braukšana, bet visi kā viens apliecināja, ka konkurss bija lieliska motivācija, kas padarīja ikdienas darbu daudz aizraujošāku, protams, ņemot vērā arī drošības un vides faktorus.

Tāpat vairāki darbinieki sacīja, ka motivācija bija ne tikai vērtīgās balvas, bet arī statuss un prestižs — kļūt par konkursa uzvarētāju.

Papildus šim konkursam kravu pārvadātājs SIA „Akatrans” īsteno vēl citus darbinieku motivēšanas pasākumus, piemēram, piemaksas darbiniekiem par uzņēmumā nostrādāto laiku — piemaksas par stāžu. SIA „Akatrans” arī maksā par vasaras nometnēm darbinieku bērniem atpūtas komplektā „Albatross” pie jūras. Uzziniet vairāk par darbu SIA „Akatrans” un darbinieku viedokli par savu darba devēju.

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.