Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
kamielis
Viņi dara tā

Labo logu aģentūras talismans – kamielis

Stāsts par Labo logu aģentūras kamieli

Uzņēmuma vadītājs atklāj, ka stāsts par kamieļiem sākās tad, kad Labo logu aģentūra kļuva par Rīgas zoodārza kamieļu aizbildni, uzstādot to mājoklim kvalitatīvus logus. Kopš tā brīža uzņēmuma komunikācijā sāka figurēt kamielis. Kamielis uz auto, kamielis dažādos reklāmas materiālos, kamielis mājaslapā.

Šogad kamielis no leģendas pārtapa par reālu personāžu. Uzņēmums pasūtīja talismanu: kamieli, kas ir zilā – Labo logu aģentūras korporatīvajā – krāsā. Uzņēmumam tas izmaksāja nedaudz vairāk par tūkstoš eiro, kas nebūt nav maza summa, tomēr tā pārstāvji atzīst, ka tas pilnīgi atmaksājas, lai gan ne tieši, kā varbūt daudzi uzņēmumi vēlētos. Ir palielinājusies informētība par uzņēmumu un uzlabots uzņēmuma tēls.

„Protams, kamielis mūsu uzņēmumu padara atšķirīgu. Mums auto nolīmēt ar logu bildēm šķiet garlaicīgi – tā dara visi. Kamielis ir atšķirīgs. Atšķirīgi esam arī mēs,” stāsta Labo logu aģentūras vadītājs Mārtiņš.

Kamieļa misija – nedalīta uzmanība

Īpaši vasarā kamielis bieži vien dodas ielās – par to varen priecīgi ir bērni. Uzņēmums ar savu talismanu apmeklē dažādus pilsētas svētkus.

Labo logu aģentūras vadītājs Mārtiņš stāsta: „Mums ir prieks, ka šis kamielis spēj radīt pozitīvas emocijas, aptuveni 90% cilvēku, to ieraugot, pasmaida, vēlas tam pieskarties, nofotografēties. Nesen Dobeles pilsētas svētkos ar kamieli iegājām pastaigāties pa „Rimi”. Cilvēki sauca: „O, tas taču slavenais kamielis!” Cilvēki to uztver kā īstu dzīvnieku – kā personību.”

Mārtiņš stāsta, ka kamielim gandrīz vienmēr ir vajadzīgs pavadonis, kas kontrolē situāciju ap to. Gandrīz visos pilsētas svētkos bērniem ir iespēja pavizināties ar šo kamieli, un uz šo nelielo izklaidi vienmēr veidojas diezgan prāva rinda.

collageKamielis

Kamieli vada divi cilvēki, un viens no tiem vienmēr ir uzņēmuma vadītājs Mārtiņš. Viņš stāsta, cik tas ir svarīgi, ka uzņēmuma vadītājs pats iesaistās šādās aktivitātēs, tādējādi parādot darbiniekiem, ka arī šis it kā izklaidējošais un nenopietnais darbs uzņēmumam ir svarīgs. Izklaidējošs gan tas esot tikai apkārtējiem, jo kamieļa vadīšana esot pamatīga slodze – fiziski grūts darbs, īpaši, ja jāvizina bērni, kuri vēlas, lai kamielis pieliek solīti.

Ne tikai slavens, bet arī godalgots

Augusta beigās uzņēmums piedalījās Lielo leļļu un talismanu svētkos, iegūstot 5. vietu skatītāju balsojumā.

Talismani pasaulē

Patiesībā jau talismani nav nekas jauns. Tos īpaši iecienījuši uzņēmēji Tālajos Austrumos, kur pārģērbšanās un dažādas, mūsuprāt, dīvainas izdarības ir lielā cieņā. Tomēr arī pārējā pasaule neatpaliek. Gandrīz katrai sporta komandai ASV ir savs talismans, kas izklaidē publiku. Un kāpēc lai tā nedarītu Latvijas uzņēmēji?

 

 

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.