Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
Firmas noslēpums

Sveiciens “Firmas noslēpuma” dalībniekiem no “La Curtius”

Arī šī uzņēmuma lielais atbalsta un atspēriena punkts bija jauno uzņēmēju TV raidījums. Uzzini, ko “La Curtius” komanda no tā guva un ko viņi novēl Tev.

TV raidījuma “Starter” 1. sezona tika demonstrēta RTBF 2012. gadā. Tajā piedalījās arī “La Curtius” autori Reno un Fransuā. Un viņi šajā šovā uzvarēja. Atšķirībā no “Firmas noslēpuma”, kur uzvarētāji iegūs 10 tūkstošu latu (14 tūkstošu eiro) lielu naudas balvu, šajā TV šovā jaunie uzņēmēji nesaņēma naudas balvu. Ko tad viņi ieguva?

Padomus (bez maksas)

Reno un Fransuā norāda, ka, piesakot dalību jauno uzņēmēju konkursā, viņiem jau bija skaidra uzņēmuma vīzija un produkts. “Starter” uzņēmējiem palīdzēja vēlreiz pārbaudīt savu biznesa ideju un gūt vērtīgus padomus no pieredzējušiem uzņēmējiem. Viņi atzīst, ka tas bija pats vērtīgākais, ko viņiem sniedza dalība šajā TV šovā.

Kontaktus (bez maksas)

Piedaloties TV raidījumā, uzņēmēji iepazinās ar daudziem citiem uzņēmējiem, mediju pārstāvjiem un citām ieinteresētām personām. Šie kontakti bija ļoti noderīgi vēlāk – īstā biznesa uzsākšanā. Tieši dalība TV raidījumā viņiem palīdzēja tad, kad sākās īstā alus ražošana un pārdošana, jo viņus jau pazina, viņus vēlējās intervēt, par viņiem vēlējās stāstīt gan TV, gan presē, gan interneta portālos.

Popularitāti un atbalstu (bez maksas)

Dalība “Starter” bija lielisks veids, kā iepazīstināt plašu sabiedrību ar savu produktu un uzņēmumu.

Ko “La Curtius” radītāji novēl Tev?

  • Uzmanīgi klausīties un ņemt vērā katru žūrijas locekļa ieteikumu.
  • Veidot unikālu preci vai pakalpojumu, ko ir grūti atkārtot, kas būtiski atšķiras no visa cita tirgū piedāvātā.
  • Adaptēties – tas ir viens no veiksmīga uzņēmēja priekšnosacījumiem.
  • Nopietni sagatavoties. Uzņēmēji atklāj, ka rūpīgi gatavojušies katram TV raidījumam. Pārdomājuši, ko teiks, kā teiks, kā sevi prezentēs.
  • Izveidot detalizētu biznesa plānu. Tieši pārdomāta biznesa plāna izveide bija atslēga uz finansējumu, bez kura uzņēmējdarbība vispār nebūtu iespējama. Tas nebija nekas aptuvens. Tas bija precīzs un pārdomāts.
  • Ticība savai idejai! Uzņēmēji ticēja savai idejai un būtu to tik un tā attīstījuši – ar vai bez dalības TV šovā. Dalība palīdzēja viņiem labāk sagatavoties un pieļaut mazāk kļūdu.

“La Curtius” komanda novēl Tev izveidot veiksmīgu biznesu un nepalaist garām nevienu iespēju.

 

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.