Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
iDTGV - Francijas ātrvilciens
Kur uzvara

iDTGV mājaslapa – pozitīva, saprotama, vienkārša

iDTGV mājaslapa

iDTGV koncepts vien jau ir apsveicams un interesants. Īsumā. Francija – liela valsts, lieli attālumi starp pilsētām, līdz ar to arī noteikts laiks ir jāpavada ceļā, piemēram, ar vilcienu. Lai nokļūtu no Parīzes līdz Nicai, ceļā ar ātrvilcienu būs jāpavada 5,5 h, savukārt brauciens Parīze–Bordo ilgs 3 h utt. Vārdu sakot, ja jau jābrauc ar vilcienu, tad jābrauc. Bet kāpēc velti tērēt laiku, ja ir iespēja šajā laikā atpūsties, piemēram, pagulēt, uzspēlēt kārtis ar draugiem, noskatīties kādu vai pat vairākas interesantas filmas, jautri izklaidēties kopā ar citiem vai pat noklausīties koncertu. Tieši tā – visas šīs iespējas piedāvā iDTGV.

iDTGV mājaslapa

Ja jau pats vilciens negarlaiko, kāpēc lai garlaikotu mājaslapa? Tā kā lielākā daļa cilvēku, kas ir šī vilciena mērķauditorija, izmanto internetu, tad šīs noskaņas jāpasniedz jau mājaslapā. Un, manuprāt, iDTGV tas ir lieliski izdevies. Priekšstats rodas tāds, ka viss ir vienkārši, saprotami, mūsdienīgi un rotaļīgi. Bez tam uzņēmums ir pamanījies šajā mājaslapā pat diezgan gaumīgi attēlot reklāmas banerus.
Uzskatu, ka šī mājaslapa ir lielisks piemērs, kā uzņēmuma konceptu ļoti atbilstošā veidā darīt zināmu internetā – pārdomāti līdz niansēm. Arī saturs šajā lapā ir pasniegts uzņēmuma konceptam atbilstošā stilā, protams, par mūziku – diskutabls jautājums. Personīgi man šī ir pirmā mājaslapa, kur mūzika neradīja īpašus iebildumus.
Vai kāds nesaprata, kā rezervēt biļeti? Vai kāds nesaprata, kur meklēt papildu informāciju un palīdzību? Vai kāds nesaprata, kā sazināties ar uzņēmumu un uzdot specifisku jautājumu?

Vēl nedaudz interesantu faktu par ātrvilcieniem Francijā

Cilvēki, kuri vēlas ceļot bez maksas, var sniegt ātrvilcienos priekšnesumus, tādējādi izpelnojies bezmaksas biļeti un vienlaikus nodemonstrējot savu talantu, izklaidējot un gluži vienkārši patīkami pavadot laiku ceļā.
Šajos ātrvilcienos muzicē gan DJ, gan ģitārmākslinieki, gan arī slavenības to ir darījušas, piemēram, Čārlijs Vinstons, Šerifa Luna u. c.

http://youtu.be/PEistUmAO64

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.