Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
baznicas
Kur uzvara

Baznīca – vieta biznesam?

Lai cik delikāts izklausītos vārdu salikums baznīca un bizness, tālu nav jāmeklē uzņēmīgi cilvēki, kas no tā nebaidās. Šķiet, viņi nodala garīgumu un telpu, tāpēc viņiem baznīca ir telpa, kur ir vieta biznesam, ja to vairs neizmanto iepriekš paredzētajiem mērķiem.

Grāmatnīca Māstrihtā, Nīderlandē

Nelielās Nīderlandes pilsētas pašā centrā vienā no bijušajām baznīcām ir ierīkota grāmatnīca. Lieliska atmosfēra, plašas telpas un pat maza kafejnīca, ja nu kādam gribas kādu grāmatu padziļināti un nesteidzīgi izpētīt.

gramatnica Mastrihte

 

Naktsklubs Briselē

Šķiet nedaudz pārgalvīgi, tomēr tā ir patiesība. Vienā no Briseles baznīcām tiešām ir ierīkots ļoti elegants naktsklubs, kur uzstājies arī klubu mūzikas leģenda David Guetta.

naktsklubs Brisele

 

Skeitparks Anglijā un Nīderlandē

Nīderlandieši laikam ir atvērtākie baznīcu pārveidošanai. Tie līdzīgi britiem ir ierīkojuši kādā baznīcā skeitparku.

skeitparks

 

Co-working birojs Stokholmā

Ja jau bizness, tad bizness. Stokholmā kādā bijušajā grieķu baznīcā ir ierīkots co-working birojs, kur noteikti tiek īstenoti radoši projekti.

birojs stokholma

 

Alus darītava un restorāns Pitsburgā, ASV

Vai var būs vēl trakāka ideja par šo? Celt altāra vietā alus mucas? Tomēr šķiet, ka apmeklētājiem tas visnotaļ iet pie sirds. Varbūt tiešām baznīcā ražots alus un tur ieturēta maltīte garšo labāk?

alus daritava asv

 

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.

 • Arturs Arturs
 • Nils Graustiņš

  Būtu labi minēt arī kādus piemērus no Latvijas. Un nav jau tā, ka nebūtu par ko stāstīt. Zupas virtuves, drēbju kameras, diakonijas centri, bērnu dārzi un bērnunami. Visi šie minētie lieliskie biznesa projekti darbojas draudžu paspārnē un ciešā sadarbībā ar draudzēm.

 • Varis Kalniņš

  Oho.oh!

 • Skolnieciņš Vislatvijas Skaudī

  Latvju Dievi ir kristanizācijas piekauti un nokautēti. Baznīca no šejienes negrib aizvākties, pat dižā LPSR valdība nespēja patriek baznīcu. Okupācija šeit ļoti ilga. Tāda sajūta, ka Latvju Dievu vietu ir aiznēmusi Coca Colas kapitālisma un popkultūras Dievība Santa Klauss. Ko darīt, ja es piederu pie vecajiem Dieviem nevis pie kristanizācijas laikmeta panteona vai popkultūras-kapitālisma Dieviem? Mana izcelsme ir stipri senāka. Kāpēc citi par cilvēka paša naudu var no viņa ticību vilkt ārā, cilvēkam dodot neko? Cieņā, Skolnieciņš
  Eh, jaunās kapitālisma Dievības, tās rodas modes dēļ. Es esmu Skolnieciņš, Latvju Dievu dēls. Es piederu pie vecajiem Dieviem, es neesmu modes kliedziens un modes iegriba, es esmu mūžība. Esmu Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Latvju Dievu jaunā paaudze! Cieņā, Skolnieciņš
  Kristietība ir garīgais aids. Kristietība piekopj medusrauša un rīkstes taktiku jeb apbalvošanas un iebaidīšanas taktiku. Tā cilvēku padara par vergu, tā nonivilē cilvēku kā pasaules centu. Kristietība caur jēdzienu “grēks” pazemo cilvēku. Pasaule nav duāla. Duālisms nav dabā. Es baznīcu nīstu, jo kristietība kā visas abramiskās reliģijas ir absurda. Tā mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina un kultivē mākslīgo morāli. Latviešus kristietība garīgi kastrēja. Esmu Baltu Dievu dēls, man ir pretīgi lasīt par kristietības uzvaru šeit! #ateisms #BaltuDievi
  Reformācija neko labu nenesa, jo zemnieks kā vergs bija tā arī palika vācu mācītāju jūgā. Krustnešu pēcnācēji (jezuītu ordenis no katoļu puses un citi no protestantu puses) tikai pēc 300 gadu okupācijas sāka skaidrot savu ideoloģisko mācību. Šeit baznīca uzrīkoja tumšos laikus… Baznīca melo! Baznīcēni ir krāpnieki!