Be fun, be creative - win with WOW!
Izveido WordPress mājaslapu saviem spēkiem BEZ MAKSAS!
Aktuāli

Beļģijas pieredze: veidot pasakainus skatlogus un dekorus no jau izmantotiem dekoriem

Beļģija ir visai dārga valsts, kur uzņēmēji sastopas ar ļoti augstām izmaksām, kas ir saistītas ar uzņēmuma pamatfunkcijām, tāpat nodokļi šajā valstī nav nekāda dāvana uzņēmējiem un diezgan būtiski bremzē uzņēmumu attīstību. Līdz ar to uzņēmēji meklē arvien jaunus veidus, kā ietaupīt, bet tai pašā laikā izcelties konkurentu vidū. Viena no iespējām ir dekori!

Glam Vibes darbi

Izmantot vecos dekorus, lai veidotu jaunus

Stabilizēti ziedi Beļģijā ir populāri jau vairākus gadus. Arvien vairāk uzņēmēju tos izmanto skatlogu dekoros, svētku dekoros klientu apkalpošanas vietās u. c. To galvenā priekšrocība ir ilgtspējība. Piemēram, šis uzņēmums, kas piedāvā ekskluzīvas smaržas un ir Latvijas zīmola „Glam Vibes” sadarbības partneris jau vairākas sezonas, piekopj šādu stratēģiju.

„Protams, pirmā dekora izveide ir noteikta investīcija, jo tobrīd viss ir jauns, tomēr katru nākamo reizi ir jāpiepērk klāt tikai atsevišķi elementi. Izmantojot jau esošos ziedus un augus un tos papildinot ar jauniem akcentiem, kas ir aktuāli attiecīgajā sezonā, uzņēmums var būtiski ietaupīt līdzekļus par iespaidīgu skatlogu un citu dekorāciju veidošanu,” komentē „Glam Vibes” vadītāja Guna Valtere

Kā tas notiek praktiski

Pirmais dekors tiek izveidots, balstoties uz klienta vēlmēm, uzņēmuma stilu u. c. Kad ir pienācis laiks mainīt dekorācijas, ir skaidri jāapzinās, kurus elementus var paturēt, bet kuri ir jāieziemo. Elementus, kurus neizmantosiet tagad, iespējams izmantot nedaudz vēlāk. Līdz ar to uzņēmums savā rīcībā patur diezgan daudz dažādu dekoru: stabilizētus ziedus, augus, sūnas un citus dekora elementus.

Tādējādi katrs nākamais dekors Jums izmaksās krietni mazāk, jo Jums būs nepieciešami tikai daži dekora papildinājumi un, protams, mākslinieka pakalpojumi.

Daži praktiski piemēri

„Antichambre” ir ekskluzīvu smaržu salons Briselē. Katra dekora izveidē tiek izmantoti gan jauni elementi, gan elementi, kas jau ir izmantoti iepriekš.

3

2

1

4

Banka BNP Paribas

Ziemassvētku dekors tika izveidots tā, lai, kad nepieciešams, būtu iespējams pamainīt svētku bumbu krāsu, iegūstot pilnīgi citu noskaņu.

Glam Vibes dekori

Tāpat arī šie galda dekori tika veidoti bankas krāsās, lai tos varētu papildināt ar jauniem elementiem, par bāzi atstājot esošo. Pirmie dekori tika izveidoti vasarā, un tos papildināja svaigi ziedi. Toreiz bankas speciālisti noteikti vēlējās svaigus ziedus. Cik paredzami, bet pēc aptuveni divām nedēļām bankas speciālisti saprata, ka svaigi ziedi nav efektīvs risinājums, jo kādam visu laiku ir jārūpējas par tiem — jāpapildina ūdens, jānomaina novītušie ziedi u. c. Tagad dekori ir atkal veidoti tikai no stabilizētiem augiem, jo tiem rūpes nav nepieciešamas un tie stāvēs nevainojami vairākus mēnešus. Turklāt šī risinājuma izmaksas visai rudens sezonai ir būtiski mazākas nekā jebkuru svaigu ziedu izmantošana, nemaz nerunājot par noņemšanos ar ūdens nomaiņu u. c.

Untitled design (2)

Vasarā bankas filiāli ietērpa arī šie gaisīgie griestu dekori. Šie dekori piešķīra vieglumu, un bankas darbinieki saņēma neskaitāmus komplimentus no klientiem. Tieši šī iemesla dēļ šie dekori rotāja bankas filiāli nevis paredzētos trīs, bet aptuveni sešus mēnešus. Turklāt tie tagad ir ieziemoti, jo arī nākamgad tos būs iespējams izmantot tādā pašā vai citādā veidā.

Ja vēlaties iespaidīgus dekorus, rīkojieties gudri!

Stabilizēti ziedi un augi kā vienreizējs pirkums izmaksā vairāk nekā svaigi. Tomēr to ilgais mūžs pilnīgi ļauj tiem atmaksāties. Dekorus, ko izmantojāt skatlogā, pēc tam varat izmantot citā dekorācijā, piemēram, uz biroja galda. Jūs tos varat kombinēt, mainīt, saskaņot un veidot arvien jaunas dekorācijas, lai vienmēr pārsteigtu klientus ar oriģinalitāti, bet noslēpumu — gudru dekoru izmantošanu — paturētu sev! Tas ir noslēpums…

 

 

Web satura eksperte, grāmatas „Pārdotspējīgi teksti interneta mājaslapām” autore, Win With Wow radītāja un autore.